Specjalista ds. księgowości

150 150 GM Color

GM Color Sp. z o.o.

Umowa o pracę
Bydgoszcz
Dodane 5 miesięcy dni temu

Główne obowiązki

  • bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów,
  • bieżąca kontrola i rozliczanie kont rozrachunkowych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • przygotowywanie danych do deklaracji VAT i CIT,
  • udział w czynnościach zamknięcia miesiąca i roku,
  • kompletowanie, przechowywanie i archiwizacja dokumentów księgowych,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w księgowości firmy produkcyjnej,
  • dobra znajomość programu ENOVA,
  • dobra znajomość MS Office Excel,
  • samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • nastawienie na rozwój i chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (z uwagi na brak możliwości dojazdu komunikacją miejską)

Oferujemy

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje,
  • dobrą atmosferę w pracy, zgrany zespół doświadczonych i ambitnych osób

Informujemy, że Administratorem danych jest “GM COLOR” Spółka z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Wojska Polskiego 65A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Skorzystaj z formularza by aplikować na stanowisko

    * Pole oznaczone gwiazdką jest wymagane.

    Cechy oferty pracy

    StanowiskoSpecjalista ds. Księgowości
    Ilość zmian1