Laborant

150 150 GM Color

GM Color Sp. z o.o.

UoP
Opublikowano 2 lata temu

Główne obowiązki

  • opracowywanie receptur kolorystycznych koncentratów barwiących do tworzyw sztucznych zamawianych przez klientów w oparciu o wymagania klienta oraz dostarczoną specyfikację
  • sporządzanie wymaganej dokumentacji w postaci standardów kolorystycznych oraz danych cyfrowych
  • terminowe raportowanie wykonanej pracy poprzez bieżące uzupełnianie wymaganych dokumentów
  • współpraca z działami techniczno-handlowymi
  • tworzenie doborów kolorystycznych dla tworzyw PP, PE, ABS, PS, PET, mile widziane doświadczenie w pracy z barwnikami płynnymi
  • przygotowywanie próbek barwników dla klientów wraz z dokumentacją techniczną
  • aktualizacja bazy danych
  • umiejętność obsługi spektrofotometru
  • Dostępności miejsca pracy z lekkim stopniem niepełnosprawności
  • Miejscem pracy jest siedziba Firmy „GM COLOR” Spółka z o.o. w Bydgoszczy, ul. Wojska Polskiego 65A (teren Zakładów Chemicznych NITRO-CHEM S.A.).

Wymagania

  • Wykształcenie – średnie, techniczne
  • sumienność, terminowość,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • staranne wykonywanie pracy i stosowanie się do poleceń przełożonego,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód – celem dojazdu do miejsca pracy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Informujemy, że Administratorem danych jest „GM COLOR” Spółka z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Wojska Polskiego 65A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Cechy oferty pracy

StanowiskoLaborant