GM Color

Producent masterbatch'y i dodatków do tworzyw sztucznych
Gaszyn Challange – ocalić Tosię
1024 576 GM Color

Ruch to zdrowie, tym razem nie nasze, a dzieciaków. Podejmiesz wyzwanie? Zapraszamy do zabawy, a przede wszystkim wsparcia małej Tosi: https://www.siepomaga.pl/ocalic-tosie Dziękujemy za nominację od korporacji KGL, my natomiast nominujemy: GM Color HollandPlastic SolutionsAdditiv Center

Pracujemy bez przerwy
1024 791 GM Color

Nie ma czasu na przerwę! informujemy, że w sezonie letnim nie przewidujemy postoju wakacyjnego, co oznacza ciągłość produkcyjną oraz wysyłkową naszych produktów.

Uruchomienie kolejnej linii produkcyjnej
1024 471 GM Color

Uruchamiamy kolejną linię do produkcji z proszków. Dzięki temu będziemy produkować dla Państwa jeszcze szybciej i więcej koncentratów barwiących.

Badania i rozwój
1024 320 GM Color

Dotacja przyznana na badania, rozwój w technologii “LIQUID COLORANTS“, współpraca z wiodącym na rynku światowym producentem pigmentów i barwników w płynie, a także ciągłe szkolenia w zagranicznych laboratoriach niebawem pozwolą wprowadzić na rynek nasz nowy, innowacyjny produkt. Przełom w produkcji koncentratów barwiących w płynie pozwoli osiągnąć nieocenione korzyści zarówno dla…

Nasza strona przetwarza Dane Osobowe, które możesz przekazać dobrowolnie podczas wypełniania formularzy. W pełni decydujesz o swoich danych osobowych i masz prawdo do ich usunięcia.W celu zapewnienia usług najwyżej jakości, serwis korzysta również z plików cookies.