GM Color

Producent masterbatch'y i dodatków do tworzyw sztucznych
Jesteśmy polskim producentem koncentratów barwiących w płynie
1024 982 GM Color

GM Color jest producentem koncentratów barwiących w płynie. Oferowane koncentraty cechuje m. in. wysoka wydajność oraz bardzo dobra kompatybilność z wieloma rodzajami tworzyw. Więcej o płynnych koncentratach barwiących dowiecie się Państwo poprzez kontakt z naszym Działem Handlowym – https://gmcolor.pl/kontakt/ Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktową GM Color.

GM Color zaufanym partnerem biznesowym
640 414 GM Color

Firma GM Color jest członkiem Programu Rzetelna Firma oraz posiada Certyfikat Rzetelności. Certyfikat Rzetelności zaświadcza o wiarygodności i wypłacalności oraz braku zobowiązań względem Kontrahentów. Autentyczność naszego certyfikatu możecie Państwo sprawdzić pod klikając na poniższy banner.

znak graficzny forbes 2023 diamenty
GM Color Sp. z o.o. w prestiżowym gronie „Diamentów Forbesa 2023”
1024 1024 GM Color

Mamy zaszczyt ogłosić, że firma GM Color Sp. z o.o. znalazła się w prestiżowym gronie „Diamentów Forbesa 2023”. Diamenty miesięcznika „Forbes” to coroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększyły swoją wartość. Otrzymany tytuł daje nam powody do dumy oraz motywację do dalszego rozwoju i prężnego działania.…

Viva Magenta najmodniejszym kolorem roku 2023!
655 511 GM Color

Viva Magenta – kolor roku 2023 wywołuje spore zainteresowanie kreując aktualne trendy. Nic dziwnego, gdyż jest kolorem odważnym, silnym i inspirującym. Kolor dostępny jest w naszej ofercie. Zapraszamy do składania zamówień.

Wprowadzenie dodatku modyfikującego – uniepalniacz.
800 600 GM Color

Firma GM Color wprowadziła na rynek uniepalniony polimer (w tym PE, PP) o udoskonalonej charakterystyce i odmiennym składzie chemicznym, o korzystnym wpływie na zmniejszenie palności polimerów (w tym PE,PP), a w przypadku ich zapalenia – ograniczenie wydzielania się gazów niebezpiecznych dla ludzi i środowiska.

Spotkajmy się na Targach K w Düsseldorfie!
500 315 GM Color

Jesteśmy wystawcą na Targach K w Düsseldorfie, które odbędą się w dniach 19-26.10.2022 r. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska 8b/E73 zlokalizowanego w hali nr 8.

Targi plastpol 2022
Targi Plastpol 24-27.05.2022 r.
1024 535 GM Color

Spotkajmy się na Targach Plastpol 2022! Miło nam poinformować, że jesteśmy wystawcą tegorocznych XXVI Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska F1

Międzynarodowy dzień kobiet 2022
716 1024 GM Color

W tych trudnych i nieprzewidywalnych czasach życzymy wszystkim wspaniałym kobietom zdrowia, siły, wytrwałości, pogody ducha, uśmiechu na twarzy, słońca na niebie, spokoju i wielu pozytywnych emocji. Bądźcie szczęśliwe i kochane!

Kolor roku 2022 – VERY PERI
820 650 GM Color

Już jest! W ofercie naszego Laboratorium dostępny jest kolor roku 2022 – Very Peri. Zapraszamy do składania zamówień u naszych Specjalistów ds. Sprzedaży

Międzynarodowy dzień kobiet
1024 683 GM Color

Drogie Panie,w dniu Waszego Święta cała męska część filmy GM Color składa Wam najserdeczniejsze życzenia! Bądźcie szczęśliwe, zdrowe, uśmiechnięte i twórcze. Nigdy się nie zmieniajcie i nie rezygnujcie z bycia sobą !

  • 1
  • 2

Nasza strona przetwarza Dane Osobowe, które możesz przekazać dobrowolnie podczas wypełniania formularzy. W pełni decydujesz o swoich danych osobowych i masz prawdo do ich usunięcia.W celu zapewnienia usług najwyżej jakości, serwis korzysta również z plików cookies.

Skip to content