GM Color

Producent masterbatch'y i dodatków do tworzyw sztucznych
Spotkajmy się na targach we Friedrichshafen!
1024 903 GM Color

GM Color obecne będzie na tegorocznych targach Fakuma we Friedrichshafen! Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko nr B5-5508 zlokalizowane w Hali B5   Do zobaczenia na targach!

Jesteśmy polskim producentem koncentratów barwiących w płynie
1024 982 GM Color

GM Color jest producentem koncentratów barwiących w płynie. Oferowane koncentraty cechuje m. in. wysoka wydajność oraz bardzo dobra kompatybilność z wieloma rodzajami tworzyw. Więcej o płynnych koncentratach barwiących dowiecie się Państwo poprzez kontakt z naszym Działem Handlowym – https://gmcolor.pl/kontakt/ Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktową GM Color.

GM Color zaufanym partnerem biznesowym
640 414 GM Color

Firma GM Color jest członkiem Programu Rzetelna Firma oraz posiada Certyfikat Rzetelności. Certyfikat Rzetelności zaświadcza o wiarygodności i wypłacalności oraz braku zobowiązań względem Kontrahentów. Autentyczność naszego certyfikatu możecie Państwo sprawdzić pod klikając na poniższy banner.

znak graficzny forbes 2023 diamenty
GM Color Sp. z o.o. w prestiżowym gronie „Diamentów Forbesa 2023”
1024 1024 GM Color

Mamy zaszczyt ogłosić, że firma GM Color Sp. z o.o. znalazła się w prestiżowym gronie „Diamentów Forbesa 2023”. Diamenty miesięcznika „Forbes” to coroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększyły swoją wartość. Otrzymany tytuł daje nam powody do dumy oraz motywację do dalszego rozwoju i prężnego działania.…

Viva Magenta najmodniejszym kolorem roku 2023!
655 511 GM Color

Viva Magenta – kolor roku 2023 wywołuje spore zainteresowanie kreując aktualne trendy. Nic dziwnego, gdyż jest kolorem odważnym, silnym i inspirującym. Kolor dostępny jest w naszej ofercie. Zapraszamy do składania zamówień.

Wprowadzenie dodatku modyfikującego – uniepalniacz.
800 600 GM Color

Firma GM Color wprowadziła na rynek uniepalniony polimer (w tym PE, PP) o udoskonalonej charakterystyce i odmiennym składzie chemicznym, o korzystnym wpływie na zmniejszenie palności polimerów (w tym PE,PP), a w przypadku ich zapalenia – ograniczenie wydzielania się gazów niebezpiecznych dla ludzi i środowiska.

Spotkajmy się na Targach K w Düsseldorfie!
500 315 GM Color

Jesteśmy wystawcą na Targach K w Düsseldorfie, które odbędą się w dniach 19-26.10.2022 r. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska 8b/E73 zlokalizowanego w hali nr 8.

Targi plastpol 2022
Targi Plastpol 24-27.05.2022 r.
1024 535 GM Color

Spotkajmy się na Targach Plastpol 2022! Miło nam poinformować, że jesteśmy wystawcą tegorocznych XXVI Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska F1

Międzynarodowy dzień kobiet 2022
716 1024 GM Color

W tych trudnych i nieprzewidywalnych czasach życzymy wszystkim wspaniałym kobietom zdrowia, siły, wytrwałości, pogody ducha, uśmiechu na twarzy, słońca na niebie, spokoju i wielu pozytywnych emocji. Bądźcie szczęśliwe i kochane!

  • 1
  • 2

Nasza strona przetwarza Dane Osobowe, które możesz przekazać dobrowolnie podczas wypełniania formularzy. W pełni decydujesz o swoich danych osobowych i masz prawdo do ich usunięcia.W celu zapewnienia usług najwyżej jakości, serwis korzysta również z plików cookies.

Skip to content